Rudenį kviečiame apsilankyti Rokiškyje


Salų dvare įsikūrusioje kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje smagiai laiką praleisti galite dalyvaudami karvučių gaminimo, tapybos šokoladu ar netgi „Pažink žirgą“ edukacijų programose.

Karvučių gamybos edukacijos metu supažindinama su karvučių gamybos istorija Rokiškio krašte ir įvairiais techninio gaminimo niuansais, taip pat suteikiama galimybė patiems sukti, pjaustyti ir ruošti saldainiukus.

Kaina 8 Eur/asm., vaikams iki 10 metų – 4 Eur/asm.

Trukmė – 1,5-2 val.

Grupės dydis nuo 5 iki 30 žmonių.

Neeilinė galimybė pasigaminti skanų, nedidelį piešinį iš šokolado, kurį vėliau galėsite suvalgyti.

Kaina: 6 Eur/asm. Trukmė – 1 val.

Grupės dydis nuo 5 iki 30 žmonių.

Naujausia pramoga Salų dvare – edukacinė programa „Pažink žirgą”. Užsiėmimo metu Birutė Dapkienė papasakos apie nacionalinę žemaitukų žirgų veislę, apie žirgo vaidmenį etno kultūroje. Turėsite galimybę sudalyvauti saldžioje edukacijoje „Šokoladinis žirgelis” bei smagiosiose konkūro varžybose „Žirgo kailyje”.

Kaina – 6 Eur/asm. Programos trukmė – 1 val. 45 min. Programa skirta grupėms nuo 10 iki 20 asmenų.

Edukacijos užsakomos iš anksto: +370 605 57502 arba el. paštu info@saludvaras.lt

Išsamesnė informacija


Rokiškyje esantis Liongino Šepkos parkas – didžiausias tematinis medžio skulptūrų parkas Europoje. Įvairaus dydžio, formų, spalvų medžio skulptūros puikiai atrodo krentančių rudeninių lapų apsuptyje. Parkas tinkamas ir lankymuisi su vaikais – čia įrengtoje žaidimų aikštelėje bet kokiu metų laiku ras ką veikti ir patys mažiausi ir jau didesni vaikučiai.

Moliūgų dvaras

„Erbrua ūkis“ – šeimos verslas, kuris užsiima moliūgų, smidrų ir shiitake grybų auginimu. Nuo spalio 14 dienos ūkio teritorijoje vartus atvėrė „Moliūgų dvaras“. Čia siūloma dalyvauti edukacijose, kurių metu išduodamos daržovių auginimo subtilybės, taip pat sukurtos puikios, moliūgais puoštos, erdvės fotosesijoms, dirbtuvėlės – moliūgų skaptavimui ir tapybai. Visi norintys čia gali įsigyti ir jiems patogiausiu būdu susimokėti už moliūgus. Nepamirškime ir patiekalų iš moliūgų degustacijos – kviečiama ragauti moliūgienės, moliūgų uogienės ir netgi moliūgų saldainiukų bei arbatos!

Čia apsilankę įsitikinsite – genialumas slypi paprastume. Tam, jog smagiai praleistumėt laiką – nebūtini nei atrakcionai, nei siaubai, nei didelės pinigų sumos.

Lankymasis Moliūgų dvare, patiekalų degustacija ir moliūgų skaptavimas bei tapyba – nemokama.

Moliūgų dvaras atviras visiems spalio 14 – lapkričio 5 dienomis (pirmadieniais nedirba) 11-18 val.

Edukacija apie moliūgų, smidrų ir shiitake grybų auginimą:

Trukmė 1 val. Kaina – 5 Eur/asm.

Laikas pavieniams lankytojams: darbo dienomis 16 val. Savaitgaliais 12 ir 16 val.

Grupėms, kurias sudaro daugiau nei 10 asmenų, edukacijos laikas ir trukmė derinama atskiru susitarimu.

Reikalinga išankstinė registracija.

Kontaktai: +370 627 44516 er.bruziene@gmail.com

Mažeikių k. 2, Obelių sen., Rokiškio raj.

Facebook puslapis


Vėsiomis, lietingomis rudens dienomis kviečiame lepintis Rokiškio baseino paslaugomis: pirtimis, sūkurinėmis voniomis, plaukimo, vėsinamuoju ir vaikų baseinu.

Rokiškio baseine veikia 4 skirtingos pirtys: suomiška (sauna), turkiška, lietuviška, infraraudonųjų spindulių.

Suomiška pirtis (sauna) – prieš pirmą užėjimą į šią pirtį kūnas sudrėkinamas duše.  Įprasta čia kaitintis 2-3 kartus, pasiekiant gausaus prakaitavimo efektą. Po prakaitavimo būtinai prausiamasi duše ir maudomasi baseine. Taip pat suomiškoje pirtyje rasite ir įrengta Himalajų druskos sienelę. Druskos kristalai, esant aukštai temperatūrai, išskiria visas mineralines medžiagas, kurias būdami pirtyje įkvepiate ir prisotinate jomis savo organizmus.

Turkiška (garinė) – įrodyta, kad garinės pirtys teigiamai veikia sveikatą net keliais būdais: reguliariai lankantis pagerėja širdies bei kraujagyslių veikla, skleidžiama drėgna šiluma ypač pagerina kraujotaką galūnėse, sumažėja kraujo spaudimas ir stresas, dėl temperatūros ir oro drėgmės intensyviai valosi nosies gleivinė, palengvėja kvėpavimas, taip pat buvimas tokioje pirtyje padeda deginti kalorijas, mažina sąnarių sustingimą bei gerina odos būklę.

Lietuviška pirtis – su mediniais gultais ir karštais akmenimis, ant kurių pilamas vanduo. Čia  šiluma atpalaiduoja kūno raumenis, gerina kraujo cirkuliaciją, skatina endorfino išsiskyrimą, taip mažina artritinį bei raumenų skausmą, o po geros lietuviškos pirties pagerėja ir miego kokybė.

Infraraudonųjų spindulių – įrodyta, kad infraraudonųjų spindulių pirtyje yra įkaitinama oda bei pakeliama kūno temperatūra, išsiplėtus kraujagyslėms ir suaktyvėjus apykaitai padidėja širdies veikla. Reguliarus lankymasis pirtyje ne tik treniruoja širdies raumenis ir skatina jos darbingumą, bet ir sureguliuoja viso žmogaus organizmo veiklą. Šį efektą dar labiau sustiprina po kiekvieno pasikaitinimo pirtyje prausimasis šaltame duše ar pasinėrimas į vėsinamąjį baseiną.

Rokiškio baseino internetinė svetainė 


Esant poreikiui – galime pasirūpinti Jūsų apsilankymo Rokiškyje detalėmis. Mielai padėsime!

info@rokiskiotic.lt

+370 610 00610

IKI PASIMATYMO RUDENINIAME ROKIŠKYJE!

Informacija & Contact

Adresas

Rokiškio turizmo informacijos centras

GPS koordinatės

55.964569049459, 25.586886145269