Nauji informaciniai ženklai ir žemėlapis

Nauji informaciniai ženklai ir žemėlapis

Kažką naujo pamatyti, sužinoti, smagiai praleisti laiką – kiekvienas ieškome kažko priimtino sau, išvykę į kelionę. Kam smagiausia suskaičiuoti laiptelis į piliakalnius, kam gražiausios ežerų pakrantės, kas daugiausiai sužino muziejuje besižvalgydamas, o kam tranki muzika ir šokiai iki ryto festivaliuose. Išvažiavus į kelionę, pirmas ir pagrindinis palydovas joje – žemėlapis. Popierinis išlankstomas (ir atgal nebesulankstomas niekaip), telefone (kartais nuvedantis kažkur), stora knyga (kuriame ten puslapyje važiuojame toliau?) ir galų gale dažnas stabtelime prie miesto įvažiavimo pastatyto didelio žemėlapio.
Naujas žemėlapis nuo šiol pasitinka ir atvažiavusius į Rokiškį. Jei žemėlapio nepakanka visada galima kreiptis į Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centrą papildomos informacijos. Centrą surasti taip pat nesunku, nes vos įvažiavus į miestą, nesvarbu iš kur važiuotumėte, pasitinka informaciniai kelio ženklai nukreipiantys pas mus. Tai Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną projekto „Darnaus turizmo paslaugų plėtra, priimant bendrus sprendimus, AttractiveFORyou“ rezultatas. Projekto tikslas – didinti Latvijos ir Lietuvos miestų patrauklumą pagerinant esančią turizmo infrastruktūrą. Dideliame žemėlapyje, stovinčiame vos įvažiavus į Rokiškį, lengva orientuotis ir susirasti dominančius objektus, galima net į rajoną akį užmesti ir susiplanuoti kelionę toliau. Smagių kelionių!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.