Trumpai ir aiškiai apie STORYTELLING‘ą arba istorijų pasakojimą

Trumpai ir aiškiai apie STORYTELLING‘ą arba istorijų pasakojimą

Spalio 11 d. 13 val. Rokiškio bendradarbystės centre „Spiečius“ trumpai ir aiškiai apie STORYTELLING‘ą arba istorijų pasakojimą.
Renginyje dalyvauja ir savo storyteling‘o patirtimi dalijasi gidas, laisvasis menininkas Donatas Jokūbaitis arba Rūstus gids, pedagogas, muziejininkas, visuomenės veikėjas Viktoras Sanislovaitis arba Dėdė Juzė.
Kviečiame registruotis el. p. rokiskis@spieciai.lt, tel. +370 614 93081.

Kaip jūsų istorija gali parduoti? Visi žino, kad „istorijų pasakojimas“ yra neatskiriama žmonijos dalis ir žmonėms įprasčiausias informacijos perdavimo būdas. Paskutiniu metu „storytelling“ tampa labai madingu terminu, kurį aktyviai perima ir verslo komunikacijos žmonės. Vieni apie tai kalba, nes žino ir tiki tuo, kiti bando suprasti, treti realiai naudoja šią techniką, o likusieji kalba, nes tai pasidarė madinga.
Storytelling`as yra veiksmingas rinkodaros įrankis. Tai kitoks bendravimo būdas su savo auditorija. Kalbant rinkodaros terminais, storytelling`ai – tai menas perteikti informaciją pasakojimais ir istorijomis, kurių pagrindinis išskirtinumas – emocinga, spalvinga kalba. O būtent emocijos, bei galimybė pažvelgti į Jūsų verslo užkulisius, yra raktas į Jūsų klientų širdis. Emocijos visada siejasi su asmeniškumu. Todėl, žmonės dažniau renkasi prekes ir paslaugas tų įmonių, kurias geriau pažįsta, kurių socialinis įvaizdis juos labiau palietė. T. y. jie imasi veiksmų (perka prekes ar paslaugas), veikiami emocijų.
Taigi atėjo laikas keisti požiūrį į tradicinę reklamą. Aktyviai naudojame socialinius tinklus, nes jie puiki reklamos platforma, jeigu tik sugebate tapti ir išlikti populiariais, susirinkti savo auditoriją. Puikus būdas reklamai užtikrinti – įmonių istorijos (storytelling`ai)!