Skonių ir aktyvaus turizmo gidai

Skonių ir aktyvaus turizmo gidai

Vykdant projektą „Darnaus turizmo paslaugų plėtra, priimant bendrus sprendimus, AttractiveFORyou“ Nr. LLI-211, kuris pagerins turizmo plėtrą pasienio regionuose, išleisti du lediniai – „Skonio gidas Lietuvos–Latvijos pasienio teritorijoje” ir „Aktyvaus turizmo maršrutas Lietuvoje ir Latvijoje”. Tai puikūs vadovai skirtingų poreikių keliautojams, kurie siekia atrasti ne tik Lietuvą, bet ir Latviją.
Vadovų lietuvių, latvių, rusų ir anglų kalbomis galite pasiimti užsukę į turizmo informacijos centrus Rokiškyje, Plungėje, Jekabpilyje ir Koknesėje.

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.