Rudens mugė Jekabpilyje

Rudens mugė Jekabpilyje

Rugsėjo 30 dieną Krustpilio saloje vyko kasmetinis „Michaelio amatų turgus“. Ši šventė Latvijoje nėra švenčiama kaip kitos svarbios šventės, tačiau ši diena sulaukia daug susidomėjimo. Kiekvienas čia gali rasti skaniausių rudens gėrybių bei įvairiausių amatininkų gaminių ir rankdarbių. Mugės dalyvius ir svečius džiugino liaudies dainų bei šokių kolektyvai.
Šios šventės metu taip pat vyko turizmo atstovų iš Jekabpilio, Koknesės, Rokiškio ir Plungės susitikimas. Kiekvienas miestas pristatė savo turistinį potencialą ir svarbiausius traukos objektus. Rokiškis pasižymi, kaip patrauklus turizmo objektas, stebinantis savo architektūriniu išskirtinumu, gamtos objektais, kulinariniu paveldu, amatais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.