Projekto dalyviai metus užbaigė kvapniai – dalyvavo Levandų Vanagynės kvapų degustacijoje

Projekto dalyviai metus užbaigė kvapniai – dalyvavo Levandų Vanagynės kvapų degustacijoje

Gruodis – susikaupimo, rimties metas, šventinis laikotarpis. Todėl projekto „Rokiškio miesto gyventojų įtraukimas į visuomeninę veiklą ir ir jų turiningos veiklos bei prasmingo laisvalaikio organizavimas” dalyviai rinkosi į Levandų Vanagynės šeimininkės K. Laucytės vedamą užsiėmimą – kvapų degustaciją. Edukacijos metu, dalyviai “ragavo” įvairių skirtingų levandų kvapus, patys gaminosi vonios druską.

Šie metai projekto dalyviams buvo aktyvūs, kūrybingi ir labai įdomūs. Buvo aplankyti Rokiškio rajono sakralinio paveldo objektai, mokytasi tapyti ant drobės, lipdyti ir dekoruoti molį, taisyklingai mankštintis ir maitintis, vykta į keletą smagių ekskursijų: po Ignalinos, Molėtų, Anykščių, Šiaulių kraštą, pamatyta įvairių įspūdingų objektų, ragauta tradicinių patiekalų, dalyvauta edukacijos bei degustacijose.

Šio projekto tikslas – padidinti socialinę atskirtį patiriančių ir vyresnio amžiaus žmonių integraciją į Rokiškio miesto bendruomenę, teikiant turiningos kasdieninės veiklos ir prasmingo laisvalaikio organizavimo užimtumo paslaugas. Ateinantys projekto metai, veiklų, išvykų bei užsiėmimų atžvilgiu bus tikrai aktyvūs.