Patirk naujus įspūdžius – Jēkabpilyje ir Koknesėje!

Patirk naujus įspūdžius – Jēkabpilyje ir  Koknesėje!

Turizmo plėtros kelionė į Latviją
Projektas “AttractiveFORyou” skatina aktyvųjį ir kulinarinį turizmą keturiuose patraukliuose miestuose – Plungėje ir Rokiškyje (LT), Jēkabpilyje and Koknesėje (LV). Skatinant aktyvius ir kulinarinius turizmo pasiūlymus, žiniasklaidos atstovai ir kelionių turų operatoriai iš Lietuvos kviečiami dalyvauti pagal projektą organizuojamoje kelionėje į Latvijoje esančius miestus – Jekabpilį ir Koknesę – pasimėgauti gamtos grožiu, išgirsti autentiškas istorijas ir susipažinti su vietinėmis kulinarinėmis tradicijomis. Susipažinkite su šių patrauklių vietų aktyvia dvasia, pasimėgaukite magiška gamta ir tradicinių gastronominių patiekalų skoniu!
Kelionė į žavius miestus – Jekabpilį ir Koknesę, praktiškai ragaujant kulinarinį paveldą, išbandant aktyvius poilsio pasiūlymus. Krustpilio pilies slapti požemiai ir aukštas vandens bokštas, pasakojimai apie pavadinimų kilmę bei čia gyvenusių didikų kelius ir klystkelius, didingų Koknesės pilies griuvėsių mūrai supami Dauguvos ir Perses vandenų ir pasakojantys liūdną meilės istoriją. Lietuvos kelionių organizatoriai ir žiniasklaidos atstovai buvo supažindinti su linksmomis ir liūdnomis istorijomis, ragavo tradicinių patiekalų ir grįžo į Lietuvą pasiryžę kviesti keliauti ir pas mūsų kaimynus latvius.

 

 

 

 

 

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.