Maloniai kviečiame Jus į viešbutį „Pagunda“, kurio vieta idealiai tinka tiems, kurie į Rokiškį atvyksta verslo reikalais ar praleisti laisvalaikį. Viešbutis yra pačiame miesto centre. Netoliese (apie 300m) įsikūrę pagrindiniai miesto komerciniai, finansiniai, kultūriniai ir visuomeniniai objektai: miesto savivaldybė, bankai, draudimo kompanijų atstovybės, paštas, kultūros ir pramogų bei sporto ir grožio centrai.

Viešbutis „Pagunda“ vienu metu gali priimti 40 svečių. Šiuo metu viešbučio gyventojams yra paruošta 18 kambarių, kiekviename iš jų yra televizorius, laidinis ir bevielis internetinis ryšys. Visi kambariai turi asmeninės higienos patalpas, kuriose yra dušo kabina, praustuvė ir klozetas, taip pat čia yra būtiniausi tualeto reikmenys bei plaukų džiovintuvas. Dušo kambario grindys yra šildomos. Kambariai yra iškloti kilimine danga. Kambariai vėdinami modernia vėdinimo sistema. Viešbutyje yra kambarys pritaikytas neįgaliesiems.

Svečio patogumui kiekviename kambaryje yra paslaugų sąrašas aplankale, iš kurio viešbučio gyventojas gali užsisakyti šias paslaugas: pranešimų (žinučių) perdavimas, bilietų į renginius užsakymas, taksi iškvietimas, kelionių agentūros paslaugos, turistinė informacija, pašto paslaugos, faksas ir kopijavimas, skalbimas, lyginimas, kambario valymo paslaugos taip pat užkandžių, karštų patiekalų ir gėrimų užsakymas į numerius.

Viešbutyje veikia kavinė-baras „Pagunda“: čia rasite didelį pasirinkimą šaltų, karštų patiekalų, gaivinančių ir alkoholinių gėrimų. Svečiui pageidaujant patiekalai atnešami į kambarį kavinės darbo metu. Kavinėje organizuojame furšetus, pobūvius, iškilmingas vakarienes bei gedulingus pietus iki 80 žmonių.

Yra 60 vietų konferencijų salė

Viešbutyje „Pagunda“ dirba paslaugūs ir profesionalūs darbuotojai. Pagrindinis jų darbo tikslas- išvaduoti Jus nuo kasdieninių rūpesčių ir padaryti Jūsų viešnagę mūsų viešbutyje „Pagunda“ maloniu ir turiningu.

Užsakymai priimami: tel.: +370 458 33234, +370 614 86425, +370 614 86426, el. p. info@darola.lt 

Vienviečio kambario kaina (be pusryčių) – 30 Eur.

Dviviečio kambario kaina (be pusryčių) – 40 Eur.

Pusryčiai kavinėje nuo 7:30 val.

Informacija

Adresas:

Respublikos g. 45, Rokiškis 42130

GPS koordinatės:

55.960573659808, 25.58869874548

El. p. adresas: