„Sartakampis” – tai ideali vieta šeimos ir draugų susitikimas, vestuvėms, stovyklų organizavimui, gimtadieniams, krikštynoms, ir kitoms šventėms. Ieškantiems ramaus poilsio gamtoje – „Sartakampis” taip pat yra puikus pasirinkimas.
Sodyba įsikūrusi Rokiškio rajone, ramioje vietoje ant Sartų ežero kranto.

Erdvioje >3,5 ha teritorijoje įrengti jaukūs poilsio namai, pirtis, lauko pavėsinės. Šventes galėsite švęsti pobūvių salėje talpinančioje iki 60 žmonių.

„Sartakampyje” netrūksta veiklos – galėsite plaukioti valtimis ar baidarėmis, žaisti tinklinį, futbolą, stalo tenisą ar kitus stalo žaidimus, atsipalaiduoti pirtelėje bei kubile ar tiesiog šauniai leisti laiką draugų kompanijoje. Žiemos metu labai smagu žvalgyti apylinkes skystant slidėmis per užšalusį Sartų ežerą. Sodyboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė suteiks džiaugsmo Jūsų vaikučiams. Mėgstantys žvejoti taip pat nenusivils, juk Sartų ežeras yra vienas žuvingiausių Lietuvoje.

Esant poreikiui pasirūpinsime Jūsų maitinimu bei aptarnavimu. Esame draugiški gyvūnams. Poilsiautojai su naminiais gyvūnais priimami iš anksto susitarus – mes turime įsitikinti, kad gyvūnai nesukels nepatogumų kitiems svečiams.

Rezervuoti