Pirmieji piešiniai, atsiradę Juodupėje: „Mergaitė“ ir „Berniukas“ – kaip simboliai. Naujos pradžios, vilties, judėjimo ir augimo. O taip pat tai pasirinkimas, derintas su vietos gyventojais, kurių dauguma, susitikimo su dailininku metu, išsakė norą, kad būtų nutapyti žmonės, kad būtų emocija ir kad būtų spalvų.

Mergaitė, lengvute vasariška suknele, prižiūri gėles – labai daug merginų ir moterų šioje mergaitėje atpažįsta save vaikystėje.

Berniukas – tai draugas mergaitei, kuris su laistytuvu laisto Juodupės žemę, kuris prisideda prie vietos augimo, atsinaujinimo, atgijimo. Jis taip pat palaiko nuotaiką mergaitei.

Ši porelė simboliška ir kaip bendra vizija Juodupei, kaip alternatyvaus meno „priėmėjai“ ir kaip įprasminimas visų čia gyvenusių, augusių, augančių ir augsiančių vaikų istorijai.  Vaikas visuomet laisvas  (rinktis, norėti ar nenorėti, stebėtis ir kurti), vaikas visuomet augantis, o tuo pačiu ir auginantis (tiek tėvus, tiek aplinką), vaikas visuomet yra emocija. O jos juk vedančios mūsų gyvenimus.

Piešinių autorius „Gyva Grafika”.

Informacija & Contact

Adresas

Tekstilininkų g. Juodupė

GPS koordinatės

56.08777607573662, 25.607962261133945