Įsibėgėjus vasaros džiaugsmams, dažnai traukiame į gamtą, vakarojame lauke ir mėgaujamės pirčių malonumais. Tačiau retas žino, kad didžiausia Lietuvoje pirtis veikia 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare (Rokiškio raj.), vaizdingoje Ilgio ežero pakrantėje. Čia vienu metu gali kaitintis 25, o meiliau susiglaudę – net ir 30 pramogautojų.

Dvaro pirties malonumus gali išbandyti visi, nusprendę paviešėti dvare. Apsistoti nakvynei galima Amatų name. Sename, tačiau moderniai ir jaukiai įrengtame akmeniniame pastate yra 12 miegamų vietų, jauki svetainė su židiniu, virtuvė.
Besiilsintiems Ilzenbergo dvarvietėje nereikia sukti galvos dėl maisto produktų – Ilzenbergo dvare įsikūręs ūkis, kuris gamina ir parduoda sveikus produktus. Šis ūkis veikia biodinaminiais pagrindais – augindamas ir gamindamas sveiką maistą, nenaudoja absoliučiai jokių cheminių trąšų ir kitų sintetinių priedų, rūpinasi aplinkos išsaugojimu, augalų ir gyvūnų gerove. Tą ragina daryti ir visus savo valgytojus, kuriems maisto produktų krepšelius išvežioja po didžiuosius Lietuvos miestus.
Ūkyje rengiamos sveikų – biodinaminiais pagrindais užaugintų ir pagamintų produktų degustacijos, pietūs.

Informacija

Adresas:

Ilzenbergo k.4, Juodupės seniūnija, Rokiškio rajonas

GPS koordinatės:

56.159548, 25.524543

Telefono nr.:
Interneto svetainė: