Kviečiame pasimėgauti dvaro grill restorano patiekalais Ilzenbergo dvaro parke, šimtamedžių medžių apsuptyje, kur vyrauja meilė, harmonija, dvariškumas. Ilzenbergo restoranas svetingai laukia dvaro svečių gegužės–rugsėjo mėn.

Patiekalams ruošti „Grill“ restorane naudojami du skirtingi griliai – kūrenamas anglimis bei dujinis. O naujai įrengtoje rūkykloje ant gardaus dūmo ruošiami ir ūkyje užauginti viščiukai, ir netoliese pagauta žuvis, ir firminiu dvaro patiekalu tapę rūkyti kiaušiniai.

Ilzenbergo dvaro grill patiekalai gimė iš meilės gamtai ir dvariškai kultūrai. Restorano meniu sudarytas iš patiekalų, žavinčių lankytojus natūralumu. Dvaro grill restoranas – puiki vieta pavalgyti seminaro, renginio dalyviams, jaukiai švęsti šeimos, draugų, įmonės šventę ar tiesiog maloniai bendrauti su bičiuliais.

Čia galima paragauti ypatingo firminio restorano patiekalo – rūkytų kiaušinių

Lietuviai mėgsta ant grilio ruoštus patiekalus, o dvarai ilgus šimtmečius buvo lietuvių kultūros lopšiai, kurių neaplenkdavo ir maisto ruošimo naujovės. Todėl Rokiškio rajone esančiame Ilzenbergo dvare galima paragauti ne tik tradicinių patiekalų, bet ir egzotiškesnių – rūkytų dvare auginamų vištų kiaušinių ar ant grilio paruoštos vietnamietiškos Pho sriubos, kurioje susipina įvairūs skoniai.

Paklausite, kaip vietnamietiška sriuba gali būti susijusi su dvaru? O gi dvaruose nuo seno buvo mėgiamos naujovės, kitoniškumas, dažnai gaminami įvairūs egzotiški patiekalai. Paminėjus bajorišką virtuvę, visi pirmiausiai įsivaizduoja medžioklę ir žvėrieną, bet jau tais laikais pomėgis medžioti buvo siejamas labiau su pramoga, o ne su galimybe apsirūpinti maistu.

Darbo valandos

P

-

A

-

T

-

K

-

Pe

12:00-22:00

Š

12:00-22:00

S

12:00-18:00

Darbo laikas gegužės–rugsėjo mėnesiais