Ar žinojote, kad dažniausiai dvarai apipinti gąsdinančiomis ar meilės istorijomis – apsuptas šimtamečio parko, pasipuošęs galingu ąžuolu, Ilzenbergo dvaras ne tik meilės istoriją gali papasakoti, bet ir romantikus bei smalsuolius į Meilės salą vidury ežero pakviesti nueiti. Vienintelis Baltijos šalyse pilnai atkurtas, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius.Dvarvietė sugrįžo prie savo šaknų: čia vėl gyvena ir dirba žmonės, auginami gyvuliai, sėjami laukai, verda bendruomenės gyvenimas. 

Lankymosi laikas:

  • Gegužės-spalio mėnesiais III-VII nuo 10.00 val. iki 19.00 val.;
  • Lapkričio-balandžio mėnesiais VI-VII nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Parko lankymo mokestis: 6 Eur suaugusiam, 4 Eur vaikui nuo 7 metų, senjorui, neįgaliajam. Siučiant SMS žinutę tel. Nr. 1398  su tekstu Parkas1 sumokamas 6 Eur mokestis, su tekstu Parkas2 – 4 Eur mokestis. Papildomai nuskaičiuojamas 0,50 Eur operatoriaus mokestisNemokamai dvare lankosi vaikai iki 7 metų.

Svarbu: parko lankymo mokestis mokamas už kiekvieną besilankantį dvare lankytoją ir skaičiuojamas papildomai prie ekskursijų bei kitų teikiamų paslaugų.

Dvaro lankymas galimas tik su gidu.

 

Informacija

Adresas:

Ilzenbergo k.4, Juodupės seniūnija, Rokiškio rajonas

GPS koordinatės:

56.159807, 25.5249632

Telefono nr.:
El. p. adresas:
Interneto svetainė: