Ar žinojote, kad dažniausiai dvarai apipinti gąsdinančiomis ar meilės istorijomis – apsuptas šimtamečio parko, pasipuošęs galingu ąžuolu, Ilzenbergo dvaras ne tik meilės istoriją gali papasakoti, bet ir romantikus bei smalsuolius į Meilės salą vidury ežero pakviesti nueiti. Vienintelis Baltijos šalyse pilnai atkurtas, ūkininkaujantis ir tęsiantis natūralios žemdirbystės tradicijas: augalai tręšiami natūraliomis organinėmis trąšomis, galvijai ir paukščiai šeriami pašaru užaugintu ir pagamintu ūkyje, laukai apsodinami taikant sėjomainą ir taip natūraliai išauginamas geras derlius.Dvarvietė sugrįžo prie savo šaknų: čia vėl gyvena ir dirba žmonės, auginami gyvuliai, sėjami laukai, verda bendruomenės gyvenimas. 

Parko lankymo mokestis vasaros sezono metu (parkas atviras 24/7):

Parko-muziejaus lankytojo bilietas  – 8 €, vaikams 7-16 m., senjorams nuo 65 m., neįgaliesiems – 6 €. Žiemos sezono metu 6 €, vaikams 7-16 m., senjorams nuo 65 m., neįgaliesiems – 4 €. Nemokamai svečiuojasi vaikai iki 6 metų imtinai.

  • 8 Eur suaugusiems;
  • 6 Eur vaikams nuo 7 iki 16 metų, senjorams, neįgaliesiems.

Parko lankymo mokestis žiemos sezono metu (parkas atviras 24/7):

  • 6 Eur suaugusiems;
  • 4 Eur vaikams nuo 7 iki 16 metų, senjorams, neįgaliesiems.

Nemokamai svečiuojasi vaikai iki 6 metų imtinai.

Bilietus įsigykite SAVITARNOS KASOJE. Atsiskaitymas mokėjimo kortele.

Ilzenbergo rūmų lankymas galimas tik su gidu, ekskursijos metu (pavieniams lankytojams ekskursijos vykdomos tik savaitgaliais, sezono metu).

 

Informacija & Contact

Adresas

Ilzenbergo k.4, Juodupės seniūnija, Rokiškio rajonas

GPS koordinatės

56.159986663057, 25.525285825284

Telefono nr.
El. p. adresas
Interneto svetainė