Naujų pažinčių, kūrybos ir judėjimo pilnas liepos mėnuo

“Rokiškio miesto gyventojų įtraukimas į visuomeninę veiklą ir jų turiningos veiklos bei prasmingo laisvalaikio organizavimas” – tai projektas, sudarantis sąlygas žmonėms kurti, mokytis, pažinti, keliauti. Liepos mėnesį dalyvius kvietėme į kūrybinius užsiėmimus bei socialinio judėjimo vakarus.

Kiekvienam – tiek jaunam, tiek senam – fizinis aktyvumas ir sveikata yra svarbus ir reikšmingas dalykas gyvenime. Žmonės pasirenka sau maloniausią judėjimo būdą: bėgimą, plaukimą, jogą, meditaciją ir kt. Šį mėnesį projekto dalyvius du kartus kvietėme į socialinio judėjimo užsiėmimus, kur atlikdami pratimus, mokėsi taisyklingos laikysenos, koordinacijos, pasilenkimų bei pritūpimų.

Ne tik sportu, bet ir kūryba užsiėmė projekto dalyviai. Salų dvaro amatų dirbtuvėse susitikome net du kartus. Tiesa, šįkart molio lipdymo edukacijos buvo kiek netradicinės, kadangi kartu su edukatore, dalyvius molio lipdymo meno mokė keramikai iš Indijos, Latvijos bei Lietuvos. Tai ne tik naujų žinių, technikų, bet ir pažinčių užsiėmimai.