Naujoji pavaduotoja plėtos „Spiečiaus“ veiklą

Naujoji pavaduotoja plėtos „Spiečiaus“ veiklą

Asta Mikalajūnienė – Rokiškio bendradarbystės centro „Spiečius“ koordinatorė bei Turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktoriaus naujoji pavaduotoja. Jos tikslas – gyvybingesnis „Spiečius“ ir tampresni ryšiai su vietos verslu.

Patirtis

Prieš įsidarbinant TVIC, A. Mikalajūnienei teko padirbėti finansų ir verslo srityse bei eiti vadovaujamas pareigas, todėl naujoji sritis nėra visiškai nepažįstama.

„Esu dirbusi finansų institucijoje, teko paragauti verslininko „duonos“, taip pat vadovauti kolektyvui. Tad domėjausi viskuo: verslo įkūrimo ir veiklos dokumentacija, įvairiomis paramos priemonėmis verslui, projektų rašymu. Naujame kolektyve, naujoje įstaigoje, žinoma, atsiranda kažkas naujo, nežinomo, bet ir suteikia progą įsigilinti į darbą ir jo specifiką“, – pasakojo pašnekovė.

Planai

A. Mikalajūnienė Rokiškio TVIC dirba nuo liepos 4 d. Specialistė kuruoja verslo ir BC „Spiečius“ veiklas. „Vienas iš pagrindinių mano darbų – plėtoti „Spiečiaus“ veiklą: pritraukiant naujų narių, teikiant konsultacijas, rengiant mokymus, seminarus, susitikimus, konsultuoti verslo įkūrimo, paramos ir kt. klausimais, taip didinant mūsų kaip verslo informacijos centro žinomumą. Vienas iš didesnių artėjančių darbų, kurio planavimas jau prasidėjo – Rokiškio verslo apdovanojimai „Verslo aitvarai“. Rudenį suplanuota gausybė informacinių, konsultacinių renginių, seminarų ir mokymų: E-komercija, verslo kūrimo ir plėtros perspektyvos, lėtasis turizmas, darbų saugos mokymai ir kt.“, – vardijo A. Mikalajūnienė.

Kol kas nieko keisti ji neplanuoja, tik norėtų, kad „Spiečius“ taptų gyvybingesnis, užsimegztų bendradarbiavimas su įmonėmis, verslo atstovais ar norinčiais jais tapti. „Nors tai – ir sudėtingiausia, ir daugiausiai laiko reikalaujanti darbo dalis, bet be jos neįsivaizduoju tolimesnių veiklų planavimo“, – sakė pavaduotoja ir kvietė užsukti į „Spiečių“, įsikūrusį Tyzenhauzų g. 6.

GR straipsnis