LR Prezidento inauguracijos diena – Atviri muziejai

Lietuva yra viena. Nesvarbu, kur gimei, – prie jūros ar rugių lauko. Nesvarbu, kur mokeisi, – Elektrėnuose ar Londone. Liepos 12 d. išrinktojo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ištarta priesaika Tautai paženklins naują valstybės raidos etapą. Demokratiškos ir atviros inauguracijos iškilmės šią progą kvies drauge švęsti kiekvieną šalies gyventoją, pilietį, savo šalies kūrėją. Tegul ši inauguracija tampa Prezidento institucijos atvirumo gestu ir kiekvienam skirtu kvietimu bei padrąsinimu dar aktyviau įsitraukti į valstybės gerovės kūrimą. Šią dieną norime pabrėžti – Lietuva yra mūsų visų.

Liepos 12-ąją, LR Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos dieną, drauge su visos šalies muziejais sakome – #vienaLietuva. Kviečiame į Popietė „Prie dovanotų knygų“, skirtą Prezidento inauguracijos iškilmėms. Popietės metu muziejaus lankytojai susipažins su Rokiškio krašto muziejuje saugomų knygų kolekcija, klausysis iš jų skaitomų ištraukų.

Popietė vyks Rokiškio krašto muziejaus centriniuose rūmuose liepos 12 d. 14 val.

Kviečiame iki liepos 11 d. registruotis tel. +370 615 44586, +370 458 31512 arba el. paštu edukacija@muziejus.rokiskyje.lt

Renginys nemokamas