Lietuvos skalikų paroda ir degustacinė vakarienė

Lietuvos skalikų paroda ir degustacinė vakarienė

Rugpjūčio 24d. (šeštadienį) nuo 11.30 val. iki 14.00 val. Ilzenbergo dvare vyks lietuvių skalikų augintojų sąjungos paroda. Bus renkami gražiausi Lietuvos skalikai įvairiose amžiaus kategorijose.

Viduramžiais kiekvieno didiko garbės reikalas buvo laikyti savo dvare gaują skalikų, o dvarų visoje Lietuvos – Lenkijos karalystėje buvo gausybė. Pomėgį medžioti su skalikais Lietuvos- Lenkijos karalystės didikai perėmė iš Prancūzijos, su kuria jie glaudžiai bendravo nuo XVI amžiaus. Rašytiniai duomenys byloja, kad Lietuvoje su skalikais medžiota jau 1566 metais. Atvykite ir pasigrožėkite lietuvių skalikais, gan reta šunų veisle.

Atvykusių į skalikų parodą lauks ir ekskursijos po dvarą, dvaro ūkio produktų krautuvėlė, Ilzenbergo restoranas ir nuostabus dvaro parkas su Meilės sala. 

Daugiau informacijos www.ilzenbergas.lt

image description

Rugpjūčio 24 d. (šeštadienį) 18 val. visus gurmanus kviečia į SKONIO POTYRIŲ VAKARĄ, kuris vyks Ilzenbergo dvaro rūmuose!

Svečiai – virtuvės meistrai Jurga ir Paulius Jurkevičiai iš Italijos, kurie nustebins degustacine vakariene “Lietuviškos bulvės vs Itališkos tradicijos aromatas”.

Staliukų rezervavimas tel.: 8 688 48551 arba el. paštu: info@ilzenbergas.lt.

Atvykę anksčiau dar galėsite dalyvauti ekskursijose:
nuo 14.30val. vyks ekskursija po dvaro parką;
nuo 16.30val. vyks ekskursija po dvaro rūmus.