KVIEČIAME ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJUS DALYVAUTI APKLAUSOJE

KVIEČIAME ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJUS DALYVAUTI APKLAUSOJE

Šiuo metu Rokiškio rajono savivaldybės administracija rengia Rokiškio rajono savivaldybės strateginį plėtros planą iki 2030 m. Rengimo metu, norėdama atsižvelgti į gyventojų lūkesčius bei pageidavimus, Rokiškio rajono savivaldybės administracija atlieka gyventojų apklausą. Apklausos tikslas – sužinoti gyventojų nuomonę apie gyvenimo rajone galimybes ir problemas, įvertinti pasitenkinimą teikiamomis administracinėmis ir viešosiomis paslaugomis.

Apklausa vykdoma internetu ir raštu (apklausiant gyventojus Rokiškio rajono savivaldybės administracijoje ir seniūnijose, prašant lankytojų užpildyti apklausos anketą). Apklausa yra anoniminė. Atsakymai bus panaudoti planuojant rajono infrastruktūrą ir plečiant paslaugas.

Apklausa truks nuo 2021 m. spalio 22 d. iki 2021 m. lapkričio 6 d.

Anketą užpildyti galite paspaudę šią nuorodą: www.manoapklausa.lt arba užėję į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos priimamąjį, į savo seniūniją.

Maloniai prašome visų Rokiškio rajono savivaldybės gyventojų būti geranoriškiems ir prisidėti prie mūsų visų rajono gerovės kūrimo, išreiškiant savo nuomonę!