Kviečiame jungtis į tradicinę Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetę

Kviečiame jungtis į tradicinę Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetę

Kviečiame į šių metų pavasarį vyksiančią tradicinę Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetę visus jaunus žmones – vyresniųjų klasių mokinius ir gimnazistus, kolegijų ir universitetų studentus, dirbantį ir nedirbantį jaunimą. Šiais metais tradicinė Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė balandį–birželį vyks jau penktus metus iš eilės, ji dedikuojama Šv. Jokūbo keliui ir Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto 30-mečiui. Kaip ir ankstesniais metais, estafetę organizuoja Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija bei Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, globėja – Kovo 11-osios Akto signatarė dr. Laima Andrikienė.
Visų pirmiausia į estafetę kviečiami jungtis Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono, Alytaus miesto ir Alytaus rajono, Kauno miesto ir Kauno rajono, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono, taip pat Birštono, Druskininkų ir Elektrėnų miestų bei Joniškio, Jurbarko, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kelmės, Lazdijų, Marijampolės, Molėtų, Pasvalio, Prienų, Raseinių, Rokiškio, Šilutės, Trakų ir Varėnos rajonų savivaldybėse gyvenantį ir besimokantį jaunimą, jų mokytojus, dėstytojus, moksleivių tėvus. Į estafetę kviečiami jungtis ir čia nepaminėtų savivaldybių gimnazijas, pagrindines mokyklas, profesinio mokymo centrus, kolegijas, universitetus – visus jaunus žmones, dirbančius ir nedirbančius, mylinčius savo Tėvynę ir norinčius ją geriau pažinti ir suprasti.
Šios jaunimo akcijos tikslas – atrasti Šv. Jokūbo kelius savoje ir kaimyninėse savivaldybėse, aplankyti keliuose esančias šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus. Kiekvienas estafetės dalyvis gaus Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą. Jaunieji ambasadoriai estafetėje dalyvaus organizuotai, lydimi mokytojų ir Šv. Jokūbo kelio draugų asociacijos narių. Keliuose juos atpažinsite pagal Šv. Jokūbo kelio – Camino de Santiago – ženklus ant žygio dalyvių marškinėlių, kepurėlių, vėliavėlių. Vienam estafetės etapui įveikti pakaks pusdienio, o atstumas, kurį teks įveikti kiekvieno žygio dalyviams, neviršys 30 kilometrų.
Registraciją iki 2020 m. kovo 20 d. vykdo Rokiškio rajono tarybos įgaliotas, kontaktams su Asociacija, tarybos narys Algis Kazulėnas, tel. +370 614 16240, el. paštas akazulenas@gmail.com