Kviečiame dalyvauti „Atviros dienos kaime”

Kviečiame dalyvauti „Atviros dienos kaime”

Dvejus metus iš eilės Lietuvoje vykusi akcija subūrė nemenką skaičių sodybų, ūkių, muziejų, dvarų, bendruomenių centrų ir kitų įdomių objektų, kurie atvėrė savo duris lankytojams bei siūlė ypatingas paslaugas ir pramogas! Nenorime nutraukti šios gražios tradicijos, kuri skatina žmones vykti iš miestų į kaimus, todėl ir trečius metus organizuojame akciją, prie kurios kviečiame prisijungti ir Jus!

Tapkite akcijos dalyviu!

Prašome suformuluoti trumpą, patrauklų savo sodybos ar ūkio pasiūlymą 1, 2 ar 3 dienoms. Įdomiai aprašykite pramogas, nurodykite nuolaidas, kurias gaus lankytojai, ir laiką, kada vyks suplanuoti užsiėmimai. O gal lankytojams pasiūlysite savo pagamintų ar užaugintų produktų? Trumpai aprašykite juos.
Suplanuokite laiką, kada norite priimti svečius. Tai gali būti nuo kelių valandų iki visų trijų dienų. Akcijos organizatorių siūlomas lankymo laikas kasdien 10:00 – 18:00 val.
Nurodykite mobilaus Tel. Nr., kad lankytojai galėtų Jums paskambinti ir suderinti atvykimo laiką (tel. Nr. bus skelbiamas akcijos programoje).

Užpildykite žemiau pateiktą registracijos formą ir prisijunkite prie akcijos dalyvių!

https://goo.gl/forms/RM5a9gQD4YamtsnB2