Kviečiame dalyvauti apklausoje!

Kviečiame dalyvauti apklausoje!

Gerb. Rokiškio rajono Lankytojau,
maloniai kviečiame dalyvauti Rokiškio rajono lankytojų apklausoje, kurią kartu su Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centru (toliau – Rokiškio TTAIKC) atlieka UAB „Eurointegracijos projektai“. Šio tyrimo tikslas – sužinoti Rokiškio rajono turizmo plėtros galimybes, išsiaiškinti turistų poreikius bei naujų turizmo paslaugų trūkumą.
Jūsų dalyvavimas šioje apklausoje, išsakyti lūkesčiai ir pageidavimai, padės tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, gerinti klientų aptarnavimą. Ši apklausa yra anoniminė ir visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik statistinei analizei kartu su kitų apklaustųjų atsakymais.
Maloniai prašome Jūsų atsakyti į keletą klausimų. Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymą, arba įrašykite savo atsakymą taip kaip nurodyta anketos klausimuose.
Iš anksto dėkojame Jums už bendradarbiavimą ir skirtą laiką!
Jei turite klausimų ir pastebėjimų Jūs visada galite kreiptis į UAB „Eurointegracijos projektai“ adresu Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius arba el. paštu info@eip.lt.
Rokiškio rajono turizmo rinkodaros strategijos 2021–2025 rengimo projektas įgyvendinamas gavus finansavimą iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros.

Anketą rasite čia