Kovo 11-oji Rokiškyje

Kovo 11-oji Rokiškyje

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį kviečiame švęsti kartu!

10 val. Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje Šv. Mišios už Valstybę

11 val. ateikite į iškilmingą minėjimą Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje ir atsineškite Lietuvos valstybės vėliavą. Drauge sukursime banguojančią VĖLIAVŲ JŪRĄ. Ją fotografuosime iš „paukščio skrydžio”. Nuotrauką su sveikinimu padovanosime Lietuvos Respublikos Atkuriamojo Seimo nariams ir akcijoje „Vėliavų jūra“ dalyvavusiems Rokiškio rajono gyventojams. Kiekvienas žmogus yra svarbus.

12 val. prie Rokiškio kultūros centro atminimo lentos SĄJŪDŽIUI 30 atidengimas ir SĄJŪDŽIO AIKŠTĖS vardo suteikimas, VĖJO MALŪNĖLIŲ akcija

13 val. Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje Rokiškio krašto GARBĖS PILIEČIO VARDO suteikimo ir regalijų įteikimo ceremonija ir roko opera PRIESAIKA. Su kvietimais.

Kovo 11 – balandžio 6 d. Pabėgimo ir galvosūkių kambarys – priemonė mokytis pilietiškumo!
Naujovė Rokiškyje – pabėgimo kambarys. Ilgametę patirtį turintis pabėgimo kambarių kūrėjas, Kūrybos ir inovacijų laboratorijos direktorius Audrius Laurutis padėjo įrengti pabėgimo kambarį ir paversti jį unikaliu, kovo 11 tematikos kambariu.
Maksimalus komandos narių skaičius: 5. Trukmė: iki 60 minučių. Vieta: Nepriklausomybės aikštė 13, 3 aukštas. Būtina išankstinė registracija!
Kaina GRUPEI, kai komandoje yra 5 žmonės – 10 Eur., kaina ŽMOGUI, jei komandoje <5 žmonės – 5 Eur.

Kovo 11 d. – ypatinga šventė kiekvienam lietuviui. Kiekvienais metais ji kupina iškilmingų ceremonijų, vėliavų kėlimų ir kitų pilietiškumą skatinančių renginių. BET. Ar tu esi įsitikinęs, kad tas pilietiškumas, apie kurį nuolat kalbama mokykloje, yra tikrasis pilietiškumas? Kovo 11-ą siūlau tau pažvelgti į pilietiškumą iš kitos pusės – atvyk į antrą kartą Rokiškyje vykstančią Gyvąją biblioteką!
Laikas: 15:00 – 18:00
Vieta: Svečių namai Leokordis, Rokiškis
Privaloma registracija: https://forms.gle/HbibFuVjgm3iqaXq9