Ką veikti savaitgalį Rokiškyje?

Ką veikti savaitgalį Rokiškyje?

Rugpjūčio 8–10 dienomis „Samsonas rally Rokiškis 2019″. Išsami informacija apie renginius, greičio ruošus, eismo ribojimus www.samsonasrally.com

Rugpjūčio 10 d. nuo 17 val. edukacinė kultūrinė šventė „Lino mūka“, kuri vyks Rokiškio rajone, aukštaitiškoje Irenos ir Romualdo Kaminskų sodyboje. Šventė jums leis šiek tiek pamiršti naująsias technologijas, nukels laiku atgal ir pakvies leistis užburiančiu lino keliu. Galėsite pamatyti ir išbandyti lino lauko darbus: rovimą, klojimą, rišimą į pėdus, krovimą į arklinį vežimą. Kieme lauks lino perdirbimo darbai: minimas, brukimas, šukavimas, siūlų verpimas, audimas, lininių rūbų demonstravimas. Po darbų lauks tradicinės vaišės: bulvės su lupena, bulviniai blynai

Šventės metu dainas ir gerą nuotaiką jums dovanos operos solistas Liudas Mikalauskas, Giedra Markevičiūtė, Žiobiškio folklorinis ansamblis „Vengerinė“, Laima Kanienė ir Vilija Radvilė. Apie linus pasakos ir savo eiles skaitys mokslų daktarė Elvyra Gruzdevienė ir Danutė Mažeikienė. Renginį ves Aktorė Virginija Kochanskytė.

Rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 18 val. Ilzenbergo dvaras, jau 500 metų puoselėjantis geriausias dvarų tradicijas, plečia kultūrines veiklas ir kviečia į pagrindinį 2019 metų vasaros renginį – Marijono Mikutavičiaus koncertą.
Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/2YD1QKO

Atvykite kuo ankščiau, – dvaro vartai atveriami nuo 10.30 val.  Jūsų laukia: – EKSKURSIJOS po dvarą ir ūkį be rūmų lankymo – 12.00 ir 14.30 val., trukmė– 2 val., tik po rūmus -14.00 ir 16.30 val., trukmė – 0,5 val., trumposios – 15.00, 15.30, 16.00 ir 16.30 val., trukmė – 1 val.

– SKANUS MAISTAS – Ilzenbergo restoranas sužavės dvariškais patiekalais. Lauke, šalia šeimininko namo, – salotos ir grill mėsytė, liepsnos karštyje kepami sviestiniai šakočiai, parke – Nerijaus ledai ir skani kava.

– DVARO ŪKIO PRODUKTAI – prie įėjimo vartų dvaro ūkio firminė krautuvėlė, – čia rasite dvariškų harmonijoje su gamta išaugintų ir pagamintų maisto produktų.

ŪKIO PRODUKTAI – prie įėjimo vartų dvaro ūkio firminė krautuvėlė, – čia rasite dvariškų harmonijoje su gamta išaugintų ir pagamintų maisto produktų.

Informacija kaip atvykti ir kur parkuoti automobilius rasite Ilzenbergo dvaro svetainėje www.ilzenbergas.lt ir Facebook paskyroje.

Charizmatiško dainininko, daugelio hitais tapusių dainų tekstų autoriaus, kviečiame klausytis įstabaus grožio parke, kurio centre puikuojasi spindintys rūmai. Koncertas skiriamas Meilės, Harmonijos ir Dvariškumo kaimiškoje vietovėje skatinimui. Dainininko pasirodymas vyks idiliškos gamtos, romantiškų tvenkinių fone. Kviečiame susipažinti www.ilzenbergas.lt