Ką veikti savaitgalį Rokiškyje?

Ką veikti savaitgalį Rokiškyje?

Liepos 20 d. 18 val. kviečiame Jus į Martyno Levickio ir Vilniaus miesto ansamblio „Mikroorkéstra“ koncertą „Concerto Classico“! Bilietus galite įsigyti: https://bit.ly/2uCOC32

SVARBU! Koncerto dieną (liepos 20 d.) nuo 15 val. į dvaro parką bus įleidžiami lankytojai tik įsigiję koncerto bilietus.

 

 

 

 

Liepos 21 d. 16 val. Rokiškio J. Keliuočio viešojoje bibliotekoje (Nepriklausomybės a. 16) vyks „Poezijos ir muzikos SusiGyvenimai“ su klaipėdiškiais atlikėjais, kuriuose sujungė meilė Muzikai ir Poezijai. Bardas Jonas Baltokas ir JieDu – Klaipėdos Pilies teatro aktoriai – Vilija Gruodytė – Šeputienė ir Ramūnas Šeputis – bendraujantys, stebinantys, užburiantys, nuoširdūs – kartu ir atskirai. Jų repertuare dainuojamoji poezija, folkas, džiazas, svingas – sąskambiai, nuojautos, improvizacijos… Visi trys sako, jog svarbiausia, kad klausytojas taptų jų muzikinių šėlionių dalimi. Skambės autorinės ir mylimų lietuvių poetų tekstais sukurtos dainos, taip pat kūriniai iš debiutinio albumo „Spalvos“. Visa, ką girdėsite, tai nuoširdžios išpažintys, noras dalintis tuo, kas jautru ir tikra.

 

 

Liepos 21 d. nuo 18 val. Renginių ratas, skirtas fotomenininkui Gintautui Dainiui atminti – 50-osios G. Dainio gimties metinės. Lietuvos mažųjų miestų ir vienkiemių gyventojų veidai bei jų gyvenimo akimirkų fotografijos – unikali ir svarbi istorinio bei kultūrinio paveldo dalis. Svarbų indėlį čia įnešė periferijos fotografai, vienas jų – operatorius, menininkas, fotomenininkų sąjungos narys, fotografijos parodų autorius, meno akcijų dalyvis, rokiškėnas Gintautas (Gintas) Dainys (1969 m. liepos 22 d. – 2005 m. spalio 15 d.).
G. Dainio, pirmojo Rokiškio foto metraštininko, netradicinės fotografijos pradininko darbai liudijo savąjį laikmetį: fotografijos sujungiamos tarmiškais laiškais, atvirlaiškiais, SmS (taip vadino) žinutėmis, panaudojamos skirtingos medijų rūšys, judantys vaizdai, garsai. G. Dainys nevengė eksperimentuoti su kitais ir savimi: su Fluxus judėjimo menininkais, su vienkiemių gyventojais, kartu ieškodamas dialogo tarp savųjų idėjų ir parodų žiūrovų.