Jekabpilio miesto šventė „RADI Jekabpili”

Jekabpilio miesto šventė „RADI Jekabpili”

Birželio 16 d. miesto šventę švenčia ne tik Plungė, bet ir Jekabpilis. Šventėje „RADI Jekabpili“ daugybė įvairių veiklų – nuo greitaeigių katerių lenktynių stebėjimo iki mugės, nuo kino po atviru dangumi iki daugybės atlikėjų koncertų ir muzikos visą naktį. Mažiesiems šventės dalyviams sukurtos erdvės parke, kur jų laukia pasakų ir animacinių filmukų personažai bei įdomūs mediniai žaidimai. Rokiškis taip pat buvo pakviestas į Jekabpilio miesto šventę – vyko folkloro ansamblis „Sadulala“. Ansamblis trankia muzika ir aukštaitiškomis dainomis linksmino kaimynus latvius. Kartu sukūrėme šventinę atmosferą!

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.