Istorinė pasaka „Rokiškio dvaro lėlių namelis”

Istorinė pasaka „Rokiškio dvaro lėlių namelis”

Stoviniavimas ties muziejaus ekspozicijų vitrinomis daugeliui vaikų yra puiki ir viena maloniausių, neišdildomų vaikystės patirčių. Muziejus tarytum didžiulė laiko mašina nukelia į intriguojantį ir paslaptingą praeities labirintą, kuriame gausu pasakojimų apie čia gyvenusius kunigaikščius ir grafus, jų nuveiktus darbus ir kasdienybę. Praeityje gyvenusių žmonių rankomis sukurti ar tiesiog jų naudoti daiktai taip pat gali papasakoti stulbinančių istorijų.
Būtent į tokį paslapčių ir nuotykių pasaulį kviečiame pasinerti knygele „Rokiškio dvaro lėlių namelis“.
Tikime, kad šį knygelė taps mėgstamiausiu vaikų skaitiniu ir atskleis ne vieną Rokiškio dvaro gyventojų paslaptį ir privers į muziejų pažvelgti kitomis akimis.
Gausiai iliustruotą istorinę pasaką „Rokiškio dvaro lėlių namelis“ su užduočių knygele parengė ir išleido Rokiškio krašto muziejus. Teksto ir iliustracijų autorė – Dorotėja Uždavinytė. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Rokiškio rajono savivaldybė.
Projekto partneriai – Kauno rajono muziejus, Rokiškio turizmo ir amatų informavimo centras, rajono laikraštis „Rokiškio sirena“.