Internete karantino nėra

Visus jau prekiaujančius elektroninėse parduotuvėse smulkiuosius verslininkus „Versli Lietuva” kviečia registruoti savo el. parduotuvių nuorodas svetainėje www.internetekarantinonera.lt – jomis dalinsis ir kvies visus geros valios, pilietiškus Lietuvos gyventojus prisijungti prie iniciatyvos bei palaikyti savo šalies verslą jam sunkiu laikotarpiu, perkant Jūsų prekes ar paslaugas.
„Versli Lietuva” stengsis, kad smulkaus verslo internetinės prekybos nuorodos pasiektų kuo daugiau vartotojų, potencialių jūsų verslo klientų. Aktyviai dalinsis informacija visos šalies žiniasklaidoje, „Verslios Lietuvos“ interneto svetainėje, komunikuodami socialiniuose tinkluose, kuriuose taip pat pakvies prie iniciatyvos jungtis ir geranoriškai nusiteikusius žinomus žmones.
O galimybės prekiauti virtualioje erdvėje dar neturinčiuosius kviečia pasinaudoti „Verslios Lietuvos“ nuotolinio mokymosi įrankiais, mokymais, konsultacijomis. Specialistai paruošė išsamią ir aiškią informaciją, kaip sukurti savo interneto parduotuvę bei pradėti vykdyti veiklą joje. O pasitelkę šios srities ekspertus „Versli Lietuva” nuolat teiks virtualias konsultacijas ir patarimus.
Informaciją rasite „Verslios Lietuvos“ tinklalapyje www.verslilietuva.lt specialiame polapyje „Internete karantino nėra“ arba adresu www.internetekarantinonera.lt.