Dalijimasis patirtimi su partneriais Latvijoje

Dalijimasis patirtimi su partneriais Latvijoje

Rugpjūčio 8-9 dienomis didžiulė kompanija turizmo centrų atstovų, kaimo turizmo sodybų, regioninių parkų ir muziejų atstovų dalyvavo kelionėje į Jekabpilį ir Koknesę, kurioje domėjosi Latvijos kolegų patirtimi ir dalijosi asmeninėmis įžvalgomis. Apsilankyta restauruojamoje Krustpilio pilyje, SPA paslaugas teikiančioje įmonėje, susipažinta su Mėlyną vėliavą turinčiu Jekabpilio paplūdimiu bei miesto parku. Koknesėje savo patirtimi dalijosi amatų centro „Maza kapa“ atstovai, aplankytas atnaujintas turizmo informacijos centras, Koknesės pilies griuvėsiai, Likimo parkas, ragauta arbata bioūkyje „Janavas“. Susipažinus su kaimynų vykdomomis veiklomis, sudalyvavus edukacijose ir pabendravus tarpusavyje visada gimsta naujų idėjų, kurias galima pritaikyti pas save.

 

 

 

 

 

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.