Dalijimasis patirtimi Lietuvoje

Dalijimasis patirtimi Lietuvoje

Rugpjūčio 22–23 dienomis didžiulė kompanija turizmo centrų atstovų, kaimo turizmo sodybų, regioninių parkų ir muziejų atstovų dalyvavo kelionėje į Rokiškį ir Plungę, kurioje domėjosi Lietuvos kolegų patirtimi ir dalijosi asmeninėmis įžvalgomis. Apsilankyta Šaltojo karo muziejuje – raketų bazėje Plokštinės miškuose ir Plungės Oginskių dvare, parke bei senoviškoje sodyboje ragauti tradiciniai žemaitiški patiekalai. Rokiškyje pasinerta į dvarų gyvenimą – Rokiškio krašto muziejuje, Ilzenbergo dvare ir Gačionių mediniame dvarelyje – paragauti įvairūs biodinaminio ūkio gaminiai bei dalyvauta Rokiškio krašto gaminių degustacijoje. Susipažinus su kaimynų vykdomomis veiklomis, sudalyvavus edukacijose ir pabendravus tarpusavyje visada gimsta naujų idėjų, kurias galima pritaikyti pas save.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone.