Cbet Rally Rokiškis

Jau tuoj Rokiškio miestą bei jo apylinkes užtvindys ralio automobiliai bei šio sporto gerbėjai. Rugpjūčio 12–14 d. „CBet Rally Rokiškis“ dalyvių ir žiūrovų laukia ilgiausias iki šiol vykęs ralis: 18 greičio ruožų ir 152 lenktyniniai kilometrai.
Visas tris „CBet Rally Rokiškis“ dienas laukia gyvo garso koncertai. Šiais metais žiūrovai išgirs grupes „Vanilinis dangus“, „Sisters on Wire“ ir Aleksandrą Makejevą. Manau, kiekvienas klausytojas atras sau bent vieną patinkantį atlikėją. Kalbant apie pagrindines ralio naujienas – šių metų ralis bus ilgiausias iki šiol vykęs Rokiškio rajone. Sportininkų laukia 152 „sportiniai“ kilometrai, kurie drieksis per 18 greičio ruožų. Greičio ruožuose tai pat bus naujovių ir pokyčių. Atsiras naujų žiūrovų zonų, sugrįš Bajorų greičio ruožas su dirbtiniu tramplinu, Žalos tramplino greičio ruože žadame supilti dar ir trečią trampliną tarp jau esamų dviejų. Šiais metais Rokiškio miesto greičio ruožas palei Krašto muziejų bus pats paskutinis, vadinamasis „Super special“. Dėl jo nusprendėme taip: jei ralio metu vyks labai įtempta kova, viską lems būtent paskutinis greičio ruožas. Manau, bus tikrai įdomu pamatyti, tokiame trumpame greičio ruože gali parodyti sportininkai. Beje, šįkart minėtas greičio ruožo startas planuojamas iš kitos pusės nei įprasta, ne nuo Rokiškio ežero, o būtent nuo Krašto muziejaus, tramplinas bus ilgesnis ir įrengtas kitoje vietoje. Beje, ralis šiais metais bus kur kas „kompaktiškesnis“. Pradėję iš tolimiausių rajono kampų, po truputį „stumsimės“ iki Rokiškio miesto, kad žiūrovams ir dalyviams nereikėtų važinėti po visą rajoną iš vieno kampo į kitą.

SVARBU
El. bilietus išsikeisti į ralio pasus galėsite ralio info centre (Nepriklausomybės a., Rokiškis) ARBA prie įvažiavimų į greičio ruožus. Vaikams iki 12 metų (imtinai) renginys NEMOKAMAS!
Ralio info centro darbo laikas:
Penktadienis (2022 08 12) 15:00-22:00
Šeštadienis (2022 08 13) 8:00-22:00
Sekmadienis (2022 08 14) 8:00-12:00
Nuo penktadienį (2022 08 12) ralio pasus įsigyti galėsite ralio info centre. O renginio metu ir prie įvažiavimų į visus greičio ruožus.
Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje 08 12 d. 21:00 val. vyksiantis Aleksandro Makejevo bei 08 13 d. 22:00 val. vyksiantis grupės “Vanilinis Dangus” koncertai NEMOKAMI. 08 14 d. 23:30 val. vyksiantis “Sisters on Wire” koncertas turintiems ralio apyrankes nemokamas. Neturintys jų bilietus (10 Eur.) galės įsigyti prie pagrindinio įėjimo į Rokiškio krašto muziejaus teritoriją.