Bliuzo dienos Jekabpilyje

Du nuostabūs vakarai, užpildyti muzika, nuostabiais žmonėmis ir puikia atmosfera. Kviečiame į tarptautinį muzikos festivalį „Jekabpilio bliuzo dienos“, kuris vyks rugpjūčio 12 ir 13 dienomis Latvijoje, Jekabpilyje.
Festivalyje pasirodys bliuzo, soulo ir R&B atlikėjai iš Švedijos, Italijos ir Latvijos.
Vienas iš festivalyje pasirodysiančių atlikėjų Anthony Basso į sceną lips kartu su „Latvian Blues Band“ muzikantais, kurie šiais laikais garsėja kaip vieni geriausių bliuzo atlikėjų Europoje. Anthony – gitaristas, dainininkas ir dainų autorius gimė 1989 metais Italijoje ir šiandien laikomas vienu įdomiausių talentų tarptautinėje bliuzo roko muzikos scenoje. „The Rolling Stones susitinka su ZZ Topu, Otisas Reddingas su Bruce’u Springsteenu, Bobas Segeris su Jimi Hendrixu ir su Neilu Youngu“, – galėtų apibūdinti Anthony, kuriam būdingas stipraus bliuzo-roko, fanko, soulo ir kantri muzikos sintezės skambesys.
Latvijos rokenrolo scenos legendos, nepaliekančios abejingų! Penktadienio vakarą sceną drebės „Them“ – „Big Al & The Jokers“. Dar kartą patirsime puikų jų pasirodymą pasaulinio lygio muzikiniu ir charizmatišku pasirodymu. Jei girdėjote juos gyvai, žinote, apie ką kalbame. Big Al & The Jokers – tai devyni itin profesionalūs muzikantai kartu su unikaliu solistu Algirdu Šuminsku, dar žinomu kaip Big Al, gebantys interpretuoti geriausius pasaulio kūrinius džaivo, svingo, ritmenbliuzo, rokenrolo, džiazo stilius tik jiems būdinga maniera.
Šeštadienio vakarą su specialia programa, sukurta Jekabpilio bliuzo dienoms, Aija Andrejeva kartu su grupe „Very Cool People“ lips į sceną ir atliks programą „Vibes of Woodstock“, kurioje skambės Janis Joplin, Jimi Hendrix kūriniai, Aretha Franklin ir kiti pasaulinio garso muzikantai. Grupė kartu su dainininke Aija garsėja energingumu ir profesionalumu visame kame.
Renginys vyks vaizdingoje vietoje prie Dauguvos – žaliojoje Krustpilio salos zonoje. Tai populiari renginių vieta Jekabpilyje bei miestiečių ir miesto svečių pasivaikščiojimo vieta. Čia atsiveria nuostabus vaizdas į Dauguvos apsuptą miesto panoramą, o įkvėpimo kiekvienas gali rasti tiek ramiame ir netrikdomame poilsyje, tiek šiuolaikiškuose ir dinamiškuose renginiuose.
Į „Jekabpilio bliuzo dienas“ lankytojai kviečiami atvykti su savo sulankstomomis kėdėmis ar antklodėmis.

PENKTADIENIO VAKARAS (Festivalio teritorija atidaroma nuo 18.00 val.)
• 19.00 Billy B ir jo garso raketos (LV)
• 20.30 Anthony Basso & Latvian Blues Band (IT/LV)
• 22.30 Big Al & The Jokers

ŠEŠTADIENIO VAKARAS (Festivalio teritorija atidaroma nuo 18.00 val.)
• 18.00 Eddie Dove Band (LV)
• 19.30 Emil & The Estatics (ŠVE)
• 21.00 21 DAYS (IT)
• 22.40 Aija Andrejeva ir Verry Cool People (LV)

Į renginio vietą draudžiama įsinešti maistą ir gėrimus. Renginio metu veiks lauko kavinės, bus galima įsigyti maisto ir gėrimų.

Bilietus galite įsigyti „Bilešu Paradīzes“ kasose ir internetu.
Dviejų dienų bilietas – 30 €, vienos dienos – 21 €.
Vaikai iki 12 metų, lydimi suaugusiųjų, įleidžiami nemokamai.
Neįgaliesiems, pensininkams ir studentams, pateikus pažymėjimą, taikoma 30 % nuolaida nuo bilieto kainos. Dviejų dienų bilietas – 21 €, vienos dienos bilietas – 14,70 €. Nuolaida perkant internetu gali būti taikoma pasirinkus konkretų bilietą.
Bilietus bus galima įsigyti ir prieš renginį festivalio teritorijoje. Tik grynais.
Raskite mus Facebook – Jēkabpils Blūza diena | Facebook
Raskite mus Instagrame – @jekabpilsbluzadienas