Atraskite aktyvius Rokiškio ir Plungės miestus!

Atraskite aktyvius Rokiškio ir Plungės miestus!

Projektas „AttractiveFORyou“ keturiuose patraukliuose miestuose – Plungėje ir Rokiškyje (LT), Jēkabpilyje ir Koknesėje (LV) skatina aktyvų ir kulinarinį turizmą. Siekiant geriau pristatyti aktyvaus ir kulinarinio turizmo pasiūlymus, suorganizuota kelionė Latvijos žiniasklaidos atstovams į Lietuvos miestus. Latvijos žiniasklaidos atstovai pakviesti pajausti gamtos artumą, autentišką istoriją, išbandyti vietines kulinarines tradicijas – Rokiškyje ir Plungėje.
Rokiškyje žiniasklaidos atstovus sužavėjo Rokiškio dvaro atmosfera (2011 m. EDEN laimėjusio 1 vietą) ir biodinaminis ūkis Ilzenbergo dvare, (tai vienintelis biodinaminis ūkis Baltijos šalyse). Medinis atkurtas Gačionių dvaras su didžiuliu parku prie ežero keri pietų Europos atmosfera. Čia lankytojus pasitinka baronas Piotras Rozenas ir vaišina paties gamintais pietumis. Ir pabaigai, lyg vyšnia ant torto, išsamiausia pažintis su Rokiškio krašto gaminiais – degustacijoje kavinėje „Senas grafas“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po pažinties su Rokiškiu, susitikimas su Plungės kraštu. Žiniasklaidos atstovus pasitinka didingi Oginskių rūmai su puikiu parku ir giliomis muzikinėmis tradicijomis. Šaltojo karo muziejus giliai Žemaitijos miškuose, kuriame laikyta sovietinė branduolinė ginkluotė, galėjusi sunaikinti visą Europą, kelia daug minčių ir savotiškai žavi lankytojus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijos žiniasklaidos atstovai pasižvalgę po Rokiškio ir Plungės kraštą grįžo pilni įspūdžių. Pajuskite ir Jūs aktyvią šių patrauklių vietų dvasią, mėgaukitės stebuklingu gamtos ir tradicinių gastronomijos patiekalų skoniu!

Projektas No.LLI-211 “Darnaus turizmo paslaugų plėtra priimant bendrus sprendimus yra įgyvendinamas su Europos Regioninės Plėtros Fondo parama „Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos Programa 2014-2020“. Daugiau informacijos – http://latlit.eu/development-of-sustainable-tourism-services-through-joint-solutions/

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako projekto Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras. Ši informacija neturi būti laikoma Europos Sąjungos oficialia nuomone